Jack Sock bolji od Marina Čilića u drugom kolu završnog mastersa u Londonu

U prvom meču drugog kola grupe B završnog ATP mastersa u Londonu danas su snage odmjerili Marin Čilić i Jack Sock. Slavio je Amerikanac rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 6:2 i 7:6 (7:4).

Prvi set pripao je hrvatskom teniseru rezultatom 7:5. Ćilić je za 52 minute igre došao do vodstva u meču rezultatom 1:0.

U drugom setu Amerikanac je došao do izjednačenja. Oduzeo je dva servisa Hrvatu i ovaj set riješio u svoju korist rezultatom 6:2.

Čilić je prvi došao do breaka u trećem setu, ali se Amerikanac vratio i izjednačio rezultat. Imao je Čilić 4:2 u tie-breaku, ali je Sock došao do pet uzastopnih poena i riješio treći set u svoju korist rezultatom 7:6 (7:4).

Nakon dva odigrana meča Sock ima pobjedu i poraz, a Čilić dva poraza.