Dimitrov bolji od Goffina za polufinale Londona

Prvi meč drugog kola Grupe A završnog ATP mastersa u Londonu danas su odigrali Grigor Dimitrov i David Goffin. Bugarin je slavio rezultatom 2:0, po setovima 6:0 i 6:2. Dimitorv je ovom pobjedom osigurao plasman u polufinale.

Dimitrov je za svega 28 minuta igre riješio prvi set u svoju korist. Bugarin je napravio tri breaka, sačuvao sve svoje servise i slavio u prvom setu sa 6:0.

Nastavio je Dimitrov sa serijom osvojenih gemova i u drugom setu. Sa devetim uzastopnim osvojenim gemom došao je do vodstva rezultatom 3:0. Goffin je do kraja meča uspio osvojiti tri gema.

Slavio je Bugarin s 2:0, po setovima 6:0 i 6:2.