Daniel bez problema protiv Brkića, Japan poveo protiv BiH

Najbolji teniseri Bosne i Hercegovine igraju duel Davis Cupa protiv reprezentacije Japana, a u prvom meču snage su odmjerili Taro Daniel i Tomislav Brkić.

Japanac je bez većih problema slavio s 3:0 nakon dva sata i sedam minuta igre. Prvi set Japanac je riješio u svoju korist rezultatom 6:4. U drugom setu bilo je 6:2 za Japanca, a u trećem Daniel je slavio u tie-breaku rezultatom 7:3 i riješio meč u svoju korist.

Drugi meč trebao bi početi uskoro (8:10), a snage će u njemu odmjeriti Mirza Bašić i Yoshihito Nishioka. Prilika je to za našu reprezentaciju da izjendači rezultat na 1:1.