Sloga savladala Maglaj i otišla u polufinale Kupa: Gosti nezadovoljni suđenjem

PrtScr / Utakmica Sloga - Maglaj

Rukometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa napravili su pravo malo čudo nadoknadivši osam golova zaostatka u drugom poluvremenu revanš utakmice četvrtfinala Kupa BiH protiv Maglaja.

Sloga je imala -7 zaostatak iz prvog meča, te još zaostatak od 15:14 na poluvremenu utakmice u Gornjem Vakufu-Uskoplju, ali nisu se predavali i na kraju su stigli do ogromnog trijumfa, 34:26, te su se plasirali u polufinale Kupa BiH, piše Sport1.

Ekipa iz Maglaja otišla je kući nezadovoljna zbog suđenja. Gosti su imali loptu na minus sedam, ali su im sudije oduzele loptu, a zatim i zbog opstrukcije igre dosuđuju sedmerac iz kojeg su domaći došli do trijumfa.

Spornu sitauciju možete pogledati OVDJE.