Rukometaš Vardara se onesvijestio nakon teškog pada: Svi smo šutjeli u svlačionici

Printscreen / Dissinger nezgodno pao na lakat i pravo je čudo kako nije slomio ruku

Rukometaši Vardara su obranili titulu u SEHA ligi pobjedom nad PPD Zagrebom 26:23.

Međutim, veliku pobjedu makedonskog kluba umalo je zasjenila povreda Christiana Dissingera.

U finišu prvog poluvremena Gregor Potočnik je oštro srušio Nijemca prilikom skok-šuta, nakon čega je Dissinger nezgodno pao na lakat i pravo je čudo kako nije slomio ruku.

Ipak, nakon pada je igrač Vardara izgubio svijest te mu je odmah ukazana pomoć dok su svi u dvorani zanijemili.

"Njegova povreda i cijela ta situacija bile su toliko potresne da smo u poluvremenu šutjeli deset minuta u svlačionici", otkrio je Timur Dibirov, Rus iz redova Vardara, prenosi Index.