Zvezda opet nije slavila u Humskoj: Derbi završen bez pobjednika

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su večeras na stadionu Partizana 158. vječiti derbi, a susret devetog kola Superlige završen je bez pobjednika.

Zvezda ima jedan susret manje, ali i dva boda više od Partizana. Ovo je Crveno-bijelim prvi remi u sezoni. U dosadašnjih sedam utakmica izabranici Vladana Milojevića upisali su svih sedam pobjeda.

Domaćin se prvi radovao. Igrala se 33. mninuta susreta kada je mrežu Borjana zatresao Gomes. Ostalo je nakon prvih 45 minuta 1:0 za domaće.

Zvezda je do izjednačenja došla u 73. minuti susreta. Ben je asistirao, a mrežu Stojkovića zatresao je Boakye.

Ostalo je do kraja susreta 1:1.