Zmajići se bore za Euro: Demirović postigao gol za erupciju oduševljenja

PrtScr / Igrala se 43. minuta kada je Ermedin Demirović izbjegao ofsajd zamku

Mlada nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine uspjela je u finišu prvpog poluvremena izjednačiti na 1:1  u odlučujućem susretu protiv Portugala za plasman na Europsko prvenstvo.

Portugalci su poveli preko Andre Horta, koji je realizirao akciju u 21. minuti, ali se puleni Vinka Marinovića nisu predali te su dvije minute pred kraj poluvremena uspjeli izjednačiti rezultat.

Igrala se 43. minuta kada je Ermedin Demirović izbjegao ofsajd zamku i rutinski pogodio za veliku radost našeg tabora.

Demirović je u prvi mahmislio da je u ofsajdu, ali je sudija pokazao na centar. Naš tim treba pobjedu u Portugalu za plasman na Euro.