Zmajevi, selektor Prosinečki, navijači: Tužna lica s Bilinog polja sve govore

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je na stadionu Bilino polje u Zenici remizirala s Grčkom rezultatom 2:2 u drugom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Poveli su izabranici Roberta Prosinečkog u desetoj minuti susreta. Strijelac je bio Edin Višća. Samo deset minuta kasnije bilo je 2:0, a ovaj put precizan je bio Miralem Pjanić iz slobodnog udarca.

U tim trenucima Grci su bili izgubljeni, igrali smo fantastično i činilo se da je pobjeda neizbježna.

A onda sredinom drugog poluvremena dva minuta horora. Grčka je povela golom s bijele tačke, a potom je Miralem Pjanić dobio crveni karton.

Razočarenje zbog izgubljena dva boda nakon utakmice niko nije mogao sakriti. Ni navijači, ni igrači, a ni selektor Prosinečki.