Zidane na bosanskom jeziku čestitao Demiroviću: Brateeee Demiii!

Ermedin Demirović, fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine, postigao je u nedjelju prvi prvenstveni gol u španskoj La Ligi.

Naš napadač prvi put je zaigrao od prve minute u u prvenstvenoj utakmici, a treneru su za ukazano povjerenje odužio golom i asistencijom.

U 68. minuti majstorski je pogodio za 0:2, a dvije minute kasnije asistirao je za treći gol Alavesa, te tako krunisao fenomenalnu utakmicu.

Demiroviću je na ovom golu čestitao i Enzo Zidane, sin aktuelnog trenera Real Madrida Zinedina.

Zidane junior je na Instagramu objavio Demirovićev pogodak uz potpis na bosanskom jeziku: