Željezničar u 91. minuti došao do pobjede na Pecari, Žerić junak Plavih

U 17. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine Željezničar je po drugi put u tri dana pobijedio na Pecari ekipu Širokog Brijega, bilo je 2:1.

Prije ove utakmice Široki Brijeg je pobijedio u svih osam prvenstvenih utakmica na svom terenu, no tome je sada došao kraj.

Široki Brijeg je do vodstva stigao već u 3. minuti golom Menala.

Ipak, Saša Kajkut je vrlo brzo uspio poravnati, pa je u 16. minuti rezultat glasio 1:1.

Tako je ostalo sve do 91. minute utakmice, a onda je uslijedio hladan tuš za navijače Širokog Brijega.

Denis Žerić, koji je u igru ušao u 85. minuti, rutinski je savladao golmana za veliko slavlje Plavih na teškom gostovanju.