Željezničar pregazio Pofalićki, Ermin Zec postigao tri gola

Fena

Fudbaleri Željezničara su u okviru obilježavanja Dana reintegracije Grbavice danas savladali Pofalićki sa 7:0.

Prvo poluvrijeme premijerligaš je završio s ubjedljivom prednosšću od 5:0. Prva tri gola postigao je Ermin Zec, na 4:0 je povisio Asim Zec, a Dženan Osmanović postavio rezultat prvog poluvremena od 5:0. U drugom dijelu uslijedio je brz pogodak Željezničara, a svoj drugi gol je dao Asim Zec. Na 7:0 povisio je Kerim Bezdrob. Do kraja se rezultat nije mijenjao.

Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv Zvijezde 09, u 23. kolu Premijer lige BiH. Susret na Grbavici počinje u 18 sati.