Željezničar briljira na Pecari: Nakon 60 minuta već vode 3:0

Željezničar sjajno igra večeras na Pecari. Gol koji je Matej Rodin postigao u 39. minuti, dao je krila Plavima s Grbavice da tako nastave i u drugom poluvremenu.

Do 60 minute, puleni Milorada Odovića su postigli dva gola i već vode sa 3:0, tako da u posljednjih pola sata meča trebamo duel privesti rutinski kraju - što će ih ponovo dovesti na lidersku pozuciju na tabeli Premijer lige nakon osam odigranih kola.

Željezničar je sa 2:0 poveo u 58. minuti kada je Asim Zec uspješno završio jednu akciju u kojoj je učestovovao i mladi Anel Šabanadžović

No, svega 120 sekundi kasnije na semaforu je pisalo 3:0 za Željezničar. Akciju u pogodak pretvorio je Sulejman Krpić.

U 70. minuti, Željezničar je ostao sa 10 igrača na terenu, nakon što je isključen Miloš Bakrač.