Željezničar otišao na pauzu sa tri gola prednosti protiv Krupe

Fudbaleri Željezničara ugostili su Krupu u 27. kola Premijer lige BiH.

U 31. minuti Damir Sadiković je iz slobodnog udarca u 31. minuti zatresao mrežu gostiju, tako je Željo došao do prvog gola prednosti.

Nedugo nakon prvog gola, Mladen Veselinović je sa velike udaljenosti sjajno pogodio u dalji ugao mreže gostujuće Krupe, te je u 33. minuti poveo sa 2:0.

Fudbaleri Željezničara postigli su i treći pogodak u susretu protiv Krupe. Nakon dobre kontre domaćih, Sinan Ramović je zatresao mrežu Mateja Markovića i povećao prednost Željezničara na 3:0 u 42. minuti.

Tako je Željezničar otišao na poluvrijeme sa ubjedljivom prednošću od 3:0 naspram Krupe.