Veliki bod Srbije, pobjeda Engleske, povreda Ronalda

Nogometna reprezentacija Turske danas je prva u drugom kolu grupe “H” kvalifikacija za EURO 2020 kao domaćin u Eskišehiru savladala je selekciju Moldavije uvjerljivim rezultatom 4:0.

Golove za domaćina su postigli Hasan Ali Kaldirim u 24., Cenk Tosun u 26. i 53., i Kaan Ayhan u 70. minuti igre.

Srbija je osvojila veliki bod u Lisabonu, odigrali su 1:1 protiv Portugala. Tadić je u sedmoj minuti dao gol za Srrbiju,a pred kraj prvog dijela na 1:1 izjednačio je Danilo.

U 31. minuti susreta povrijedio se Cristiano Ronaldo, koji je morao napustiti igru.

Engleska je nadigrala Crnu Goru u gostimasa 5:1. Igrač Chelseaja Ross Barkley postigao je dva gola.

Francuska je sa 4:0 ponizila Island, dok Luksemburg nije uspio iznenaditi Ukrajinu i primili su gol u finišu susreta.

Duel Kosova i Bugarske završen je 1:1.

Više detalja i tabele možete pogledati OVDJE.

Podsjetimo, Bosna i Hercegovina u utorak u 20.45 sati u Zenici dočekuje Grčku.