Vatreni sjajno otvorili utakmicu u Splitu: Modrić brzom kontrom rastužio Mađare

Printscreen / Modrić brzom kontrom rastužio Mađare

Nogometna selekcija Hrvatske od 20:45 sati na Poljudu igra protiv Mađarske ključnu utakmicu u kvalifikacijama za Euro 2020.

Momčad selektora Zlatka Dalića odlično je otvorila susret i već u petoj minuti povela golom Luke Modrića koji je iskoristio veliku pogrešku gostujuće odbrane.

Fantastično je hrvatski kapiten oduzeo loptu neopreznom Orbanu na centru, sjurio se sam prema Gulacsiju i rutinski zabio za 1:0.

Inače, Hrvatska od 25. minute vodi sa 2:0, nakon što je mrežu Mađara zatresao i Petković.

Rebić je uzeo loptu Mađarima i sjurio se po lijevoj strani. Ubacio je nisku loptu za Petkovića koji fantastično petom zabija za 2:0!