Torino bolji od Lulićevog Lazija na Olimpicu

Lazio je večeras na svom Olimpicu u 16. kolu talijanske Serije A dočekao Torino. Gosti su slavili rezultatom 3:1.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a Lazio je u prvoj minuti sudijske nadoknade ostao sa deset igrača. Ciro Immobile je nasrnuo na jednog fudbalera Torina, a Giacomelli mu je pokazao put u svlačionicu.

Prvi pogodak vidjeli smo u 54. minuti susreta. U šesnaestercu Lazija najbolje se snašao Berenguer za vodstvo gostujuće ekipe. Deset minuta kasnije bilo je 0:2. Prelijep pogodak sa 18 metara postigao je Rincon.

Lazio je smanjio u 69. minuti susreta. Luis Alberto je iskoristio grešku odbrane Torina i matirao nemoćnog Sirigua. Torino je pitanje pobjednika riješio u 73. minuti susreta, još jednim golom izvan šesnaesterca. Ovaj put Starakoshu je savladao Edera.

Gosti su slavili rezultatom 3:1, a kapiten Lazija Senad Lulić odigrao je svih 90 minuta.