Svi su mislili novi remi Reala, a onda se ukazao Karim Benzema

Real Madrid je večeras u utakmici 29. kola LaLige na jedvite jade sa 3:2 savladao fenjeraša Huescu na svom Santiago Bernabeuu.

Na golu Kraljeva je večeras stajao sin Zinedinea Zidanea Luca, koji je kapitulirao već nakon tri minute.

Savladao ga je tada Cucho, ali se Real u igru vraća u 25. minuti preko Isca.

Ceballos u 62. minuti donosi potpuni preokret Realu nakon što je pogodio na asistenciju Benzeme, ali onda 15 minuta prije kraja šok za domaće navijače, piše SCSport.

Etxeita je zatresao mrežu Reala i poravnao na 2:2. Nisu nakon toga domaći nikako uspjevali da uspostave kontrolu nad utakmicom, a Huesca je u 79. minuti mogla i do preokreta, ali je udarac Herrere završio malo pored gola.

Kada se činilo da će se Real vratiti starim navikama i prosuti nove bodove, ukazao se Karim Benzema i prelijepim pogotkom u 89. minuti donio pobjedu svom timu.

Real Madrid je i dalje na -2 u odnosu na Atletico, dok Huesca lagano gubi sve nade u opstanak…