SPAL zaustavio Napoli, sedmica Atalante protiv Udinesea

Nogometaši Napolija odigrali su neriješeno 1:1 na gostovanju SPAL-u u devetom kolu italijanske Serije A.

Gosti iz Napulja vodili su već od devetog minuta kada je pogodio Arkadijuš Milik na asistenciju Alana.

Ipak, samo pet minuta kasnije SPAL stiže do poravnanja i to preko Jasmina Kurtića.

Napoli nakon ovog remija ima 17 bodova i nalazi se na četvrtom mjestu, dok je SPAL pretposljednji sa samo sedam bodova.

Atalanta je u Bergamu deklasirala Udinese sa čak 7:1, tri gola je postigao Muriel, dva Iličić, dok su po jednom pogađali Pašalić i Traore.

Torino je pred svojim navijačima odigrao sa Cagliarijemm 1:1. Vodili su gosti golom Nandeza od 40. minuta, ali je remi gostima donio Zaza u 69. minutu.