Sloboda i Mladost remizirali, Musemić podnio ostavku

Fena / Radiosarajevo.ba
/ Fena
Šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Sloboda Husref Musemić podnio je ostavku.

Musemić je ostavku dao nakon današnje utakmice protiv Mladosti koja je završena neriješenim rezultatom 1:1 na Tušnju.

Obrazložio je da ne želi da ga u 55. godini s tribina vrijeđaju "balavci" te naglasio da mu je ovo posljednja utakmica na klupi Slobode.

Derbi susret Slobode i Mladosti protekao je u obostrano dobroj igri. Gosti iz Kaknja poveli su u 26. minuti golom Aladina Šišića, koji je sa ivice šesnaesterca majstorski matirao Kenana Pirića.

Na izjednačenje se čekalo do 63. minute, kada je Sulejman Krpić iz voleja pogodio gol gostiju za konačnih 1:1. Krpić je imao još jednu dobru šansu, ali je Laštro spasio gol.

Nakon osam kola obje ekipe imaju po 14 bodova i nalaze se na diobi drugog mjesta, a Mladost je i dalje jedina neporažena ekipa Premijer lige BiH.