Senzacija u Munchenu: Augsburg iznenadio veliki Bayern

Nakon četiri vezana trijumfa fudbaleri Bayerna upisali su i prvi remi u novoj sezoni njemačke Bundesliga - njih je u Munchenu iznenadio Augsburg (1:1).

Gosti su osvojili veliki bod i na “Alianz Areni” priredili senzaciju zahvaljujući pogotku koji je Felix Gotze postigao u finišu susreta.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a Bayern je u prednost doveo Arien Robben već u trećem minutu nastavka.

Djelovalo je da Bayern sve drži pod kontrolom, u završnici susreta domaćinu je poništen gol, a onda je tri minuta prije kraja uslijedio šok, pošto je Gotze poravnao na 1:1 i postavio konačan rezultat.