Šehić: Da je postojao VAR možda ne bismo izgubili

Zmajevi su poklekli u Torinu. U drugom poluvremenu. Ponovo. Sindrom Tampere i scenarij iz Finske prenio se i u Italiju.

Ovoga puta nije bilo Pukkija, ali jeste Insignea i Verrattija

Džeko majstoreeee: Bosna vodi u Italiji golom Dijamanta

Ibrahimić Šehić nije kriv za nijedan gol. Oba su djelo majstora, ali ne možemo a da ne spomenemo da ni kod prvog, ali ni kod drugog gola nikoga nije bilo uz igrače Azzurra. Zvijezda Napolija i najbolji igrač susreta je lijepim volejom zakucao loptu u Šehićevu mrežu - neometan.

Isto nam se dogodilo u 87. minuti kada je Verratti primio loptu i plasirao je iza leđa Šehića.

Kakva prilika za Zmajeve: Višća nije realizovao stopostotnu šansu

"Više bih volio da smo izgubili 5:0, a da u Finskoj nismo doživjeli poraz. Dva puta smo izgubili koncentraciju. Nakon kornera smo prelagano primili prvi gol", podvukao je Šehić.

On se osvrnuo i na podatak da je VAR tehnologija bila prisutna da bi možda prvi gol bio poništen.

Miralem Pjanić poslao poruku fanovima: Jedna rečenica budi posebnu nadu

"Vidio sam da je jedan igrač bio ispred mene, da postoji VAR možda bi gol bio poništen, ali je sada gotovo", istakao je Šehić.