Poluvrijeme na Koševu: Gledaoci vidjeli tri gola

Na Koševu se igra utakmica 15. kola premijer lige BiH između Sarajeva i Mladosti.

Nakon malo uzbuđena u uvodu utakmice, domaćin je poveo u 28. minuti. Gol je postigao Sarić koji je iz blizine savladao Velića u akciji u kojoj su učestvovali i Huseinović i Ahmetović.

Samo šest minuta kasnije izjednačenje. Regoje je iskoristio slabu reakciju odbrane Sarajeva i savladao Pavlovića za izjednačenje na 1:1.

U posljednjim trenucima prvog poluvremena novo vodstvo Sarajeva u režiji igrača Mladosti. Kapiten Isaković je napucao golmana Velića, a lopta se odbila u mrežu za 2:1.