Chelsea se provukao: Plavci do boda u 96. minuti protiv Mourinha i Uniteda

Facebook / Foto: Chelsea Football Club
Fudbaleri Chelseaja bili su na korak do prvog poraza u devetom kolu engleskog Premiershipa. U velikom derbiju protiv Manchester Uniteda na Stamofrd Bridgeu, Chelsea je do boda došao u 96. minuti susreta, a duel je završen rezultatom 2:2.

Prvi su se radovali domaći. U 21. minuti susreta pogodio je Rudiger nakon asistencije Williana. Ostalo je nakon prvog poluvremena 1:0 za domaće.

Ekipa Josea Mourinha preokrenula je u drugom poluvremenu. Nakon deset minuta igre u nastavku pogodio je Martial. U 73. minuti bilo je 2:1 za goste. Ovaj put nakon asistencije Rashforda po drugi put mrežu je zatresao Martial.

Činilo se da će United upisati veliki trijumf, ali je Chelsea došao do boda golom Barkleya u 96. minuti utakmice.