Bosna i Hercegovina - Grčka 2:2

Poštovani čitatelji portala Radiosarajevo.ba dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice između Bosne i Hercegovine i Grčke u drugom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo koji se igra na Bilinom polju.
22:37

KRAJ utakmice na Bilinom polju.

91'

Četiri minute nadoknade

90'

Amer Gojak na terenu umjesto Edina Džeke.

89'

Izblokiran pokušaj Grka, ostaje 2:2.

89'
87'

Grci napadaju još uvijek.

85'

Grčka je izjednačila. Kolovos je pogodio glavom.

84'

Imali su Grci korner, ali uspješno smo se odbranili. Udarac Fortunisa brani Šehić u nastavku akcije.

83'
Detalj s meča BiH - Grčka - undefined
82'
80'

Grci su krenuli svim silama u napad. Napadač umjesto beka na terenu. U našemtimu Duljevića je zamijenio Milošević.

79'

Novi pokušaj Grka, ali još jednom je siguran Ibrahim Šehić.

77'

Fantastična intervencija Šehića. Sjajnu su priliku imali Grci. Odbranili smo se.

75'
73'

Udarac Bešića završio je pored stative gola Grčke. Grci sad napadaju. Lopta je na našoj polovini terena.

71'

Igra se 71. minut na Bilinom polju. Duljević je fauliran na centru terena.

70'

Velika šansa za Kolašinca je bila, ali se odbranila Grčka. Ostaje 2:1.

68'
65'

Crveni karton dobio je Miralem Pjanić

64'

Pogodak za Grčku s bijele tačke. Fortunis je pogodio.

63'

Penal za Grčku reprezetnaciju nakon što je Šunjić srušio jednog fudbalera Grčke.

62'

Nakon centaršuta Grka Ibrahim Šehić sigurno pokupio loptu. Vodimo 2:0.

60'

Šezdeseti minut je u Zenici. Bit će četvrti korner za našu reprezentaciju.

57'
56'
Deset minuta igre u drugom poluvremenu. Vodimo 2:0 protiv Grčke.

54'

Udarac Fortunisa odlazi preko prečke Šehićevog gola.

53'

Kombinovali su Duljević i Kolašinac, ali se odbranila Grčka. I dalje je 2:0 za Zmajeve.

50'
BiH - Grčka  - undefined
46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

21:47
21:45
21:32
21:31

KRAJ prvog poluvremena.

45'

Igrat će se jedan minut nadoknade u prvom poluvremenu...

44'

Slobodni udarac za Grčku naša odbrana je otklonila opasnost bez problema.

42'

Grci nešto opasniji u završnici prvog poluvremena, ali prednost je na našoj strani (2:0).

38'
37'
36'

Deset minuta ostalo je do kraja prvog poluvremena. Vodimo 2:0 protiv Grčke!

34'
33'

Grčka igra nešto ofanzivnije. Novi pokušaj gostiju, ali bez problema za Šehića.

32'
29'

Dulejvić je poslao loptu za Višću, ali je fudbaler Istanbula u ofsajdu. Nešto manje od pola sata igre. Vodimo 2:0.

28'

Višća je centrirao, ali nikoga nije bilo u šesnaestercu Grčke od naših fudbalera.

27'

Pokušao je Džeko iskosa sa lijeve strane, ali siguran je golman Grčke.

26'

Napadamo i dalje. Mnogo smo bolji protivnik od Grčke do sada, što jasno ilustruje i rezultat na Bilinom polju.

24'
22'

Sjajna sada prilika za Grčku, ali na sreću Fortunis nije bio precizan.

21'

Nova gužva u šesnaestercu Grčke. Panika je u redovima gostiju. Sjajno igraju izabranici Roberta Prosinečkog.

20'

Fantasično igra naša reprezentacija večeras. Igra se 20 minut, Grci ne znaju šta ih je snašlo...

20'
15'

GOOOOOOOOOOOOL!

Miralem Pjanić za dva gola prednosti Zmajeva. Krasan pogodak iz slobodnog udarca.

15'

Ponovo se zatresla mreža Grčke, ali je sudija poništio pogodak Duljevića. Nije dao znak da se izvede slobodni udarac.

11'
10'

GOOOOOOOOOL!

Edin Višća je strijelac!

10'
Navijači BiH - undefined

6'

Mnogo smo bolje otvorili utakmicu na Bilinom polju. Lopta je u našem posjedu od samog početka utakmice.

4'
2'

Stadion Bilino polje skandirao je "Jusuf Nurkić" prije početka utakmice. Na tribinama je i transparet "Juka izdrži"