Bosna i Hercegovina - Armenija 2:1

Poštovani čitatelji portala Radiosarajevo.ba dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice između reprezentacija Bosne i Hercegovine i Armenije koja se igra u okviru prvog kola kvalifikacija za Europko prvenstvo u fudbalu 2020. godine.
22:37

KRAJ na Grbavici!

94'

Pogodio je Mkhitaryan s bijele tačke.

92'

Igrat će se četiri minute nadoknade. Jedanaesterac za Armeniju.

90'

Koljić je napustio teren nakon svega nekoliko minuta na terenu.

90'

Igra se 90. minut na Grbavici.

88'

Izvršene su sve tri izmjene u našoj reprezentaciji. Milošević je zamijenio Zakarića, Gojak Krunića, a Koljić Džeku.

85'
80'

GOOOOOOOOOL!

Deni Milošević je pogodio nakon dodavanja Višće!

79'

Lopta se odbila do Pjanića, a novi pokušaj Edina Džeke sjajno je zaustavio golman gostiju.

78'

Deveti korner za našu reprezentaciju izveo je Pjanić, a nakon gužve u šesnaestercu prečku je pogodio Milošević.

76'

Opet su zaprijetili Armenci, ali ni ovaj put nisu bili precizni. Ostaje 1:0.

75'

Novi korner za Pjanića i Armenci su još jednom "odradili" posao. Preuzeli smo kontrolu igre ponovo.

74'
73'

Mnogo su sada bolji Armenci. Udarac s vrha šesnaesterca odlazi pored stative našeg gola.

71'

Udarac Pjanića s vrha šesnaesterca zaustavio je golman domaćih.

70'

Sjajna prilika za Armeniju, ali udarac Mkhitaryana odlazi pored stative.

69'
68'
BiH - Armenija - undefined
66'

Ostalo je još 25 minuta do kraja utakmice. Naša reprezentacija još uvijek ima minimalnu prednost.

61'

Pjanić je uposlio Džeku, ali naš napadač nije najbolje primio loptu. Ostaje 1:0 na Grbavici.

59'

Pokušaj Bešića iz daljine, ali samo pored stative.

59'
58'

Armenija je sada napravila mali pritisak na našoj polovini. Nakon kornera Šehić je uhvatio loptu.

56'
55'

Nakon novog kornera Pjanića ostaje bez promjene rezultata.

52'

Napadamo i u drugih 45 minuta. Zakarić je opet u prilici nakon gužve u šesnaestercu gostiju, ali se Armenci još jednom uspješno brane.

52'
51'

Pokušaj Zakarića iskosa s lijeve strane, ali opet bez promjene rezultata.

48'

Slobodni udarac i nova prilika za Miralema Pjanića da pošalje loptu u šesnaesterac. Armenci su se odbranili.

46'

POČELO je drugo poluvrijeme na Grbavici.

21:43
21:37
21:35

21:33
Na poluvremenu uživajte u majstoriji Miralema Pjanića. I dajte Armencu ćevape i jedan jogurt.

21:32
21:31

KRAJ prvog poluvremena na Grbavici.

45'

Igrat će se još jedan minut u prvom poluvremenu.

44'

43'

Pokušaj Edina Džeke iskosa sa lijeve strane, ali lopta odlazi pored desne stative.

42'

41'

Prvi žuti karton na utakmici dobio je Eldar Čivić.

40'
36'
33'

Goooooooooooooooooool! Rade Krunić nakon kornera!

33'

Nakon četvrtog kornera za našu reprezentaciju pokušao je Džeko, ali je izblokirala gostujuća odbrana. Novi korner je za našu reprezentaciju.

31'
30'

Napada naša reprezentacija. Nakon centaršuta Todorovića ipak nije bilo mnogo uzbuđenja. Ostaje 0:0 nakon pola sata igre.

26'

Sjajan centaršut Pjanića, ali brani golman Armenije i izbacuje u novi korner za našu reprezentaciju. Ostalo je bez promjene nakon kornera.

25'

Lopta je više u našim nogama, Armenci nisu imali niti jedan pokušaj na gol.

21'
19'

Lotpa je više u nogama naših fudbalera, ali promjene rezultata nema.

18'

Nakon gužve u šesnaestercu Armenci su otklonili opasnost. U nastavku akcije Višća nije stigao do lopte.

17'

Zakarić je izborio korner za našu reprezentaciju.

15'

Presing sada Armenije na našoj polovini, ali su to riješili Zmajevi bez puno problema.

13'
11'

Prva prilika za našu reprezenrtaciju. Višća je bio sam ispred gola Armenije, ali je odlično odbranio golman domaćih.

10'

Italija koja je s nama u grupi je povela protiv Finske s 1:0, strijela je Barella.

9'
7'

Bez ikakvih uzbuđenja na Grbavici trenutno. Početno ispitivanje snaga dvije reprezentacije.

6'
4'

Prvi korner na utakmici izvest će reprezentativci Armenije.

2'
1'

Počela je utakmcia na stadionu Grbavica.