Potresni video iz Rumunije: Trener Dinamo doživio srčani udar na utakmici

Printscreen / Neagoe je prebačen u bolnicu vozilom hitne pomoći

Utakmica Dinamo Bukurešta i Universitatea Craiove prekinuta je u prvom poluvremenu nakon što je domaći trener Eugen Neagoe doživio srčani udar.

Kako su javili mediji, 51-godišnjem treneru navijači su skandirali da dobije otkaz, iako je tek prije mjesec dana postao trener Dinama.

Trener Dinama kolabirao usred utakmice

Utakmica je prekinuta pri rezultatu 0:0 u 31. minuti, a dvadesetak minuta zatim igra je nastavljena. Dinamo je na kraju poražen sa 0:2.

Neagoe je prebačen u bolnicu vozilom hitne pomoći, a ljekari su odmah na terenu reagirali uz pomoć defibrilatora.