Olimpic i Velež podijelili bodove, Rudar bolji od Širokog

Leotar je kao gost bio bolji od Gradine iz Srebrenika i pobijedio rezultatom 1-0. Gol za goste postigao je Novaković u 45. minuti. Olimpic i Velež su podijelili bodove rezultatom 1-1. Olimpic je poveo na početku utakmice golom Duljevića, a izjednačujući pogodak za Velež postigao je Zolj šest minuta poslije.

Radnik iz Bijeljine i Borac odigrali su bez golova.

Rudar iz Prijedora je savladao Široki Brijeg rezultatom 2-1. Dvostruki strijelac za Rudar bio je Handžić u 39. i 62. minuti, a gol za Široki bio je Ljubić u 84. Čelik je u Zenici savladao Travnik rezultatom 2-1. Čelik je poveo u 14. minuti golom Kajkuta, da bi Travnik izjednačio u finišu utakmice u 80. minuti golom Simeunovića. Konačan rezultat Čelik 2 - Travnik 1 postavio je Grabus, autogolom u 89. minuti.

Sutra se sastaju GOŠK i Sarajevo, Slavija i Željo i Zrinjski i Zvijezda, a svi susreti počinju u 16 i 30 sati.