Odlični Rade Krunić upisao pogodak i asistenciju u porazu Empolija

Empoli je u 31. kolu talijanske Serije A gostovao u Udinama kod Udinesea, a domaćin je upisao trijumf rezultatom 3:2.

Vodili su gosti, najviše zahvaljujući našem Radetu Kruniću koji je upisao pogodak i asistenciju. Prvo je u 11. minuti susreta Krunić uposlio Caputa, a potom je nakon što je De Paul izjednačio u 15, vratio svojoj ekipi prednost pogotkom u 24. minuti.

Gosti su do kraja slavili golovima De Paula i Mandragore u 41, odnosno 45. minuti susreta.

Ostao je Udinese do kraja i sa deset igrača nakon što je isključen Zeegelaar u 63. minuti, ali se rezultat nije mijenjao.