Nevjerovatna utakmica: Pobijedili sa 22:0, za 45 minuta postigli čak 16 golova

Nevjerovatan rezultat zabilježen je na utakmici Kupa Makedonije između Bregalnice i Novog Crnilišta pošto je domaćin slavio sa 22:0.

Kako prenose makedonski mediji, utakmica je odigrana u Štipu u prvoj rundi Kupa Makedonije, a drugoligaš je bio veoma ubjedljiv protiv rivala koji je trećeligaš.

Interesantno, u prvom poluvremenu viđeno je "svega" šest golova, dok je u nastavku domaći tim bio nevjerovatan i postigao je 16 pogodaka, što u prijevodu znači da je svako 2,8 minuta rezultat promijenjen na semaforu.

To je rekordna pobjeda u makedonskom nogometu, a dosadašnji rekord držao je Vardar protiv Rudara (16:1).