Milan krenuo pobjedom u novu sezonu Bacca upisao hat-trick

Talijanski velikan Milan u novu sezonu Serije A krenuo je pobjedom. Ekipa Vicenza Montelle slavila je na San Siru protiv Torina rezultatom 3:2.

Milan je do vodstva došao u 38. minuti susreta, a strijelac je nakon asistencije Abatea, Carlos Bacca. U 48. minuti vraća se ekipe Siniše Mihajlovića. Izjednačio je Bellotti nakon asistencije Molinara.

Radost Torineza trajala je svega dvije minute. Ovaj put asistent je Niang, a mrežu Torina opet trese Bacca. Kolumbijac je u 62. minuti susreta golom s bijele tačke kompletirao svoj hat-trick. Torino je do kraja smanjio rezultat, golom Basellija u 91. minuti susreta.

Mogla je ekipa Siniše Mihajlovića i do boda, ali je Bellotti u 96. minuti promašio jedanaesterac.