Medunjanina čeka žestoka kazna, bh. veznjak fizički nasrnuo na sudiju

Nogometaši Atlante Uniteda pobijedili su na svom stadionu u okviru 14. kola MLS lige ekipu Philladelphije uniona rezultatom 3:1.

Najbitniji trenutak utakmice dogodio se od 17. do 21. minute. Nakon (ne)opravdano dosuđenog penala za domaće, igrači Philladelphije su okružili sudiju Stoicu te od njega zahtijevali da promijeni odluku.

Sudija je ipak ostao pri svome, a zbog prigovora dodijelio je drugi žuti karton, odnosno crveni Bedoyi.

Ta odluka je još više razbjesnila gostujuće igrače, a najviše nekadašnjeg reprezentativca Bosne i Hercegovine Harisa Medunjanina, koji je u minuti dobio dva žuta kartona, pa je i on morao ranije pod tuš.

Medunjanin se ni tu nije smirio te je nastavio vrijeđati sudiju, a saigrači su spriječili veći incident.

Penal je napokon izveden u 21. minuti, Martinez je bio siguran s bijele tačke i prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 1:0.