Napadač u koži stopera: Maestralni Vranješ za 33 minute postigao hat-trick

Bosanskohercegovački reprezentativac u redovima grčkog AEK-a Ognjen Vranješ odigrao je maestralnu partiju u novom kolu grčke Super lige, nakon što je za svega 33 minute na terenu postigao hat-trick.

Naime, ovaj sjajni bh. stoper uspio je već nakon pet minuta igre na utakmici AEK - Xanthi stići do prvog pogotka i njime najaviti sjajnu partiju.

Vrlo skoro, u 19. minuti, Vranješ je i potvrdio sjajnu formu na ovom susretu, a do 33. minute već je i treći put zatresao mrežu nemoćne ekipe Xanthija.

Susret je na kraju završen rezultatom 4:0, a još jedan pogodak u posljednjim minutama prvog poluvremena postigao je Bakasetas.