Lulićev Lazio poražen u Frankfurtu, Hadžić i Videoton pali u Londonu

Odigrano je još 11 utakmica drugog kola Europske lige, a svoje utakmice odigrali su i fudbaleri iz Bosne i Hercegovine.

Videoton našeg Anela Hadžića gostovao je večeras kod Chelsea na Stamford Bridge stadionu, a domaćin je zahvaljujući pogotku Morate došao do pobjede. Lulićev Lazio večeras je gostovao kod Eintrachta iz Frankfurta.

Gosti su utakmicu završili sa dva igrača manje, a Lulić je već u 18. minuti ušao na teren umjesto Durmisija. Nijemci su slavili s 4:1, a golove za domaće postigli su Da Costa, Kostić i Jović, dok je za domaće pogodio Parolo.

Bojan Nastić je odigrao prvo poluvrijeme u porazu njegovog Genka na gostovanju kod Sarpsborga. Standard iz Liježa na svom je terenu slavio protiv Akhisara rezultatom 2:1, a golove za domaće postigli su Emond i Djenepo. Gojko Cimirot je odigrao svih 90 minuta za domaće.