Leteći magarci prosuli pobjedu protiv Juventusa u posljednjih 15 minuta

Fudbaleri Chieva iz Verone su na svom Marc'Antonio Bentegodi stadionu ugostili ekipu Juventusa u prvom kolu talijanske Serije A. Susret je završen pobjedom Juventusa rezultatom 3:2.

Gosti su poveli u šestoj minuti susreta. Chiellini je spustio loptu do Khedire, a Nijemac pogodio mrežu domaćina.

Leteći magarci vratili su se 35 minuta kasnije. Bivši fudbaler Juventusa - Emanuele Giaccherini uposlio je Stepinskog, a Poljak matira nemoćnog kolegu iz reprezentacije - Szczesnog.

Nakon 11 minuta igre u nastavku susreta bilo je 2:1 za domaće. Ovaj put bivši fudbaler Juventusa pogodio je s bijele tačke. Juventus je izjednačio na 2:2 u 75. minuti susreta, a svoju mrežu zatresao je Bani.

Konačnih 3:2 za Juventus postavio je Bernardeschi u 93. minuti susreta.