Kako je Sulejman Krpić prokomentirao pobjedu Želje u Zenici

Arhiv / Sulejman Krpić

Nogometaši Željezničara zabilježili su pobjedu u četvrtom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv Čelika u Zenici rezultatom 2:0.

Željezničar bolji od Čelika: Plavi utišali Bilino polje

Prekid i u Zenici: Robijaši napravili bakljadu, pa gađali Amara Osima

Trener Čelika Almir Seferović kaže da je jednostavno tako u fudbalu, kada ne iskoristite svoje šanse.

"Željezničar je dobro stajao u defanzinom bloku, a na početku drugog poluvremena još su jače krenuli", kazao je Seferović i dodao:

"Ne razmišljamo o narednoj utakmici, nek se malo slegnu utisci pa ćemo onda razmišljati.

Amar Osim trener Plavih smatra da je utakmica u prvom poluvremenu bila sjajna, te da su imala malo sreće ali i više znanja o protivničke ekipe.

Njegova ekipa u naednom kolu igra protiv Slobode, a on smatra da je svaka utakmica teška, te da se nijedna ekipa ne smije potcijeniti.

"Mi se moramo maksimalno pripremiti i za Slobodu", kazao je Osim.

Sulejman Krpić, strijelac pogodaka za Plave i najbolji igrač susreta kaže da su znali da je Čelik kvalitetna ekipa.

"Imali su pritisak prvih 20. minuta, ali mi imamo kvalitetnu odbranu i izdržali smo i to. U drugom poluvremenu smo krenuli još jače i uspjeli smo", zaključio je Krpić.