Kratko je igrao za FK Sarajevo, a sada je postigao najljepši gol Lige prvaka

Nogometaši Sutjeske iz Nikpića odigrali su večeras neriješeno 1:1, u prvoj utakmici uvodne runde kvalifikacija za Ligu prvaka na gostovanju kod Slovana.

Domaći tim poveo je golom Šporara u 82. minutu, da bi u petom minutu sudijske nadoknade fenomenalnim udarcem sa preko 25 metara izjednačio Damir Kojašević.

Ovog nogometaša pamte i navijači FK Sarajevo, jer je prije osam godina nosio dres tima s Koševa.

Povremeni reprezentativac Crne Gore dao je jedan od najljepših golova u karijeri i šokirao navijače domaćeg tima, kada se čekao samo posljednji zvižduk glavnog sudije.