Kolumbija "razbila" Poljsku i poslala je kući

Utakmicom između Kolumbije i Poljske "spuštena je zavjesa" na drugo kolo grupne faze na Svjetskom prvenstvu u Rusiji. U drugom duelu drugog kola grupe H Kolumbija je slavila protiv Poljske rezultatom 2:0.

Kolumbijci su otpor Poljske slomili u završnici prvog poluvremena. Mina je bio najviši u šesnaestercu nakon ubačaja Jamesa Rodrigueza.

Do drugog gola Kolumbija je došla u 70. minuti. Quintero je fantastično uposlio Falcaa, a napadač Monaca zatresao mrežu Poljske.

Po treći put u mrežu Szczesny je morao pet minuta kasnije. James je upisao drugu asistenciju, a u strijelce se upisao i Cuardado.

Nakon dva odigrana kola Senegal i Japan imaju po četiri boda, Kolumbija tri, a Poljska je bez bodova i oprostila se od Svjetskog prvenstva.

U posljednjem kolu igrat će Senegal i Kolumbija, dok će Poljska odmjeriti snage s Japanom.