Greška Kolašinca donijela bod Manchester Unitedu

U velikom derbiju engleskog Premierhsipa snage su večeras odmjerili Manchester United i Arsenal na legendarnom stadionu Old Trafford. Susret je završen rezultatom 2:2.

Arsenal je dva puta imao prednost, ali se United vraćao. Topnici su do prvog gola stigli u 26. minuti, a nakon asistencije Torreire pogodio je Mustafi.

U 30. minuti susreta bilo je 1:1. Pogodio je Martial nakon asistencije Herrere.

Gosti su do nove prednosti došli u 68. minuti, a strijelac je bio Lacazette. U 69. minuti United je izjednačio, a pogodak gostima praktično je nakon velike greške poklonio Kolašinac.

Nije Kolašinac dobro prihvatio loptu, a njegovu grešku u pogodak je pretvorio Lingard. Greška dolazi nakon odličnih partija Kolašinca u dresu Arsenala u posljednje vrijeme i nadamo se da neće ostaviti traga, te da će reprezentativac BiH nastaviti da pruža odlične partije.