Kakva utakmica: Skakavci pobijedili, pogledajte hat-trick Kenana Kodre

Fudbaleri Grasshoppersa su u meču 31. kola švicarske Super lige savladali Lugano rezultatom 4:3.

Junak pobjede Skakavaca bio je bh. reprezentativac Kenan Kodro koji je postigao tri gola!

Nakon što je u prvo poluvremenu rezultat bio izjednačen 1:1, u nastavku je počeo show sina proslavljenog bh. fudbalera Mehe Kodre.

Kenan je u prvih 15-ak minuta nastavka postigao dva gola za vodstvo Grasshoppersa 3:1, ali je Lugano izjednačio na 3:3.

Dva minuta prije kraja utakmice Kodro je riješio pitanje pobjednika svojim trećim pogotkom kada je probacio loptu kroz noge golmana Kiassumbuaa u mrežu za konačnih 4:3.