Juventus na krilima Pjanića slavio u gradskom derbiju protiv Torina

U šestom kolu italijanske Serie A, Juventus je na svom stadionu ugostio gradskog rivala Torino.

Juventus je u 16. minuti susreta poveo protiv gradskog rivala Torina sa 1:0.

Strijelac vodećeg gola za 'Staru damu' bio je fenomenalni Paulo Dybala koji je nakon asistencije Pjanića preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca matirao golmana gostujuće ekipe za 1:0.

Miralem Pjanić povećao je prednost Juventusa protiv Torina na 2:0.

Cuadrado je u 40. minuti odigrao sjajan povratni pas za Pjanića, koji je prekrasnim udarcem sa 18 metara pogodio rašlje gola Torina za 2:0.

U 60. minuti igre Juventus je poveo sa sa 3:0.

Treći gol za Juve postigao je Alex Sandro u 57. minuti susreta, a i kod ovog gola asistenciju je upisao Miralem Pjanić koji igra fenomenalnu utakmicu večeras.

U prvoj minuti sudijske nadoknade Dybala je postigao svoj drugi, a Juventusov četvrti pogodak i postavio konačan rezultat na 4:0 i veliko slavlje navijača na tribinama.