Jose Mourinho i Manchester United "polomili zube" na gostovanju kod Brightona

Pretposljednju utakmicu drugog kola engleskog Premiershipa danas su na Amex stadionu u Brightonu odigrali istoimeni domaćin i Manchester United. Brighton je slavio rezultatom 3:2.

Igrala se 25. minuti susreta kada je nakon asistencija Marcha mrežu Uniteda zatresao Murray. Samo dvije minute kasnije De Gea je morao opet po loptu u svoju mrežu. Ovaj put pogodio je Duffy.

Lukaku je smanjio rezultat u 34. minuti susreta preko Lukakua, a deset minuta kasnije pogodio je Gross za 3:1. Konačnih 3:2 postavio je s bijele tačke za ekipu iz Manchestera Paul Pogba.

Ranije danas Manchester City je pregazio Huddersfield na svom terenu sa 6:1, dok je Watford slavio na gostovanju kod Burnleya rezultatom 3:1.