Jabuka ne pada daleko od stabla: Mali Pjanić pokazao zavidne šuterske sposobnosti

Juventus našeg Miralema Pjanića slavio je danas u prvom kolu talijanske Serije A na gostovanju kod Chieva teže od očekivanog rezultatom 3:2.

Vodio je Chievo 2:1, a pobjedu Staroj dami donio je Bernardeschi golom u 93. minuti utakmice. Miralem Pjanić je odigrao svih 90 minuta u ovom susretu za svoju ekipu.

Repreznetativac Bosne i Hercegovine ima vremena da bude aktivan i na društvenim mrežama, a nedavno je obajvio video sina Edina kako šutira na jednom od automata za djecu. Mlađi Pjanić postigao je pogodak i pokazao da jabuka ne pada daleko od stabla.