Ibrahimović panenkom u trans bacio Amerikance

Posljednjih dana svjedoci smo najljepših izvođenja penala – panenekom. Duga je lista onih koji su na takav način zatresli mrežu, a sinoć im se pridružio i jedan od najvećih nogometaša – Zlatan Ibrahimović.

Popularni Ibra je u meču njegovog LA Galaxy i Portlanda zadivio Amerikance sjajnim udarcem s bijele tačke – popularnom panenkom.

Igrala se 65. minuta kada je Ibrahimović pri rezultatu 1:1 izborio penal i odlučio da ga izvede.

To je uradio na najbolji mogući način, postigao gol i svom timu donio četvrtu pobjedu u pet kola.

Ibrahimović je i u 33. minuti bio strijelac s bijele tačke, ali ovaj drugi gol je prava majstorija: