Ibrahimović dobio crveni karton zbog šamaranja igrača

PrtScr / Ibra opet "izgubio živce"
Zlatan Ibrahimović zaradio je sinoć prvi crveni karton u Americi i to zbog šamaranja protivničkog igrača.

Slavni Ibra ošamario je Michaela Petrassa, igrača Montreala Impacta, koji ga je prethodno nagazio i zbog čega je i on dobio žuti karton.

Nakon šamara, sudija je pregledao snimku i 36-godišnjem Šveđaninu, četiri minute prije kraja prvog poluvremena, pokazao crveni karton. No, Ibrin tim, Galaxy, ipak je pobijedio Montreala rezultatom 1:0.

Ibrahimović je, po dolasku u MLS, napravio show kada je u prvoj utakmici dao dva gola. Međutim, u narednih sedam mečeva postigao je još samo jedan pogodak.