Hrvatska u posljednjoj minuti srušila Španiju i ostala u igri za trofej

Fudbalska reprezentacija Hrvatske slavila je večeras u posljednjim minutama utakmice protiv Španije na Maksimiru rezultatom 3:2 i ostala je u igri za trofej u Ligi nacija.

Izabranici Zlatka Dalića poveli su u 54. minuti susreta preko Kramarića, a samo par minuta kasnije izjednačio je Dani Ceballos.

U 69. minuti susreta pogodio je Tin Jedvaj za 2:1, a s bijele tačke devet minuta kasnije izjednačio je Sergio Ramos.

Konačnih 3:2 za veliko slavlje postavio je Tin Jedvaj u 92. minuti susreta. Hrvatska se ovom pobjedom izjednačila sa po četiri boda s Engleskom. Španija ima šest, ali je odigrala sve utakmice. Engleska i Hrvatska na Wembleyu će igrati za prvo mjesto.