Grci slavili bod u svlačionici kao kada su postali prvaci Europe

PrtScr / Slavlje Grka u svlačionici

Ne, nije 2004. godina i na snimku nije Angelos Charisteas, junak Grčke iz Portugala 2004. godine. Snimak je s Bilinog polja nakon sinoćnje utakmice u kojoj su Grci osvojili jedan bod u susretu sa reprezentacijom Bosne i Hercegovine.

Podsjetimo, Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine golovima Edina Višće i Miralema Pjanića vodila je nakon prvih 45 minuta igre rezultatom 2:0, a onda se u drugom poluvremenu sve raspalo.

Grci su se vratili u igru nakon što su dobili jedanaesterac i nakon što je isključen Miralem Pjanić.

Nakon utakmice slavilo se u Grčkoj svlačionici kao da je 2004. godina, kada su postali prvaci Europe.