Fantastični Adem Ljajić: Pogledajte majstorije Novopazarca u dresu Bešiktaša

U posljednjoj utakmici 27. kola turske Superlige, fudbaleri Bešiktaša deklasirali su Rizespor i zabilježili ubjedljiv trijumf (7:2) u gostima.

Najbolji igrač utakmice bio je Novopazarac Adem Ljajić koji je postigao dva, a namjestio još dva gola za "orlove" iz Istanbula.

Ne zna se koji je Ljajićev gol bio ljepši. U 14. minuti je reprezentativac Srbije odigrao dupli pas s Hutchinsonom i onda s ivice šesnaesterca plasirao loptu za 2:0 za Bešiktaš.

U finišu susreta, 12 minuta prije kraja, pri rezultatu 4:2, Ljajić je sjajno izveo slobodan udarac., prebacio živi zid i postigao peti pogodak za Bešiktaš.