Edin Džeko strijelac u remiju Rome s Real Madridom

Roma je večeras na svom Olimpicu odigrala prijateljski susret s madridskim Realom, a utakmica je završena bez pobjednika rezultatom 2:2.

Kraljevi su do vodstva došli u 16. minuti utakmice preko Marcela, nakon asistencije Modrića.

Rezultat je izjednačio Perotti nakon asistencije Zaniola u 34. minuti, a pet minuta kasnije prednost Realu vratio je Casemiro. Marcelo je ovaj put bio asistent.

Konačnih 2:2 postavio je Edin Džeko nakon asistencije Undera. Ostalo je do kraja susreta 2:2. Roma je osvojila trofej nakon penal serije. Bilo je 5:4, a neprecizan za Madriđane bio je Marcelo u posljednjoj seriji.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine igru je napustio u 76. minuti.