Tri ekspresna gola na Koševu: Šampionska igra Sarajeva, odlični i gosti

PrtScr / Krste Velkoski postiže drugi gol za Sarajevo protiv Zvijezde

Nogometaši Sarajeva i Zvijezde 09 u ovom trenutku igraju posljednji susret 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Ljubitelji nogometaša na Koševu, gdje od prve minute pada jaka kiša, gledaju zanimljivu i dopadljivu igru, a već su vidjeli i tri gola.

Prvo je Sarajevo povelo  u 11. minuti kada je Tatar zatresao mrežu gostiju.

Na izjednačenje se čekalo deset minuta. Gosti su brzo odgovorili i uspjeli zatresti mrežu domaćina preko Jovovića. Igrala se 21. minuta susreta.

Pet minuta kasnije novo slavlje navijača Sarajeva. Na semaforu je pisalo da se igra 26. minuta kada je Sarajevo povelo. Najbolje se ispred gola Zvijezde snašao Krste Velkoski i pogodio za 2:1.

Sarajevo će u slučaju pobjede zadržati pet bodpova prednosti u odnosu na Zrinjski, a gradskom rivalu Željezničaru će bježati 12 bodova.