Duljević ušao u igru i "pokrenuo" Nimes na gostovanju kod Monaca

Fudbaleri Nimesa za koji igra reprezentativac Bosne i Hercegovine - Haris Duljević odigrali su neriješeno na gostovanju kod Monaca. Susret je završen rezultatom 2:2.

Domaći su nakon prvih 45 minuta igre imali prednost rezultatom 2:0, a onda je u 56. minuti Jemerson dobio crveni karton. Ovo je treći crveni karton za Kneževe u isto toliko susreta ove sezone u Ligi 1 i sigurno je da bi morali poraditi na disciplini.

Priliku je odlučio iskoristiti trener Nimesa, pa je u igru samo tri minute kasnije ubacio Duljevića. Deset minuta kasnije pogodio je Philippoteaux, a u 82. minuti nakon akcije koju je odlično otvorio Duljević za konačnih 2:2 pogodio je Denkey.

Ovo su za obje ekipe prvi bodovi u sezoni.